Гривня дешевшає як у відношенні до долара, так і до євро. Нещодавно регулятор підняв офіційний курс американської валюти до рівня 40,74 гривні. Чи чекати на подальші коливання і якими вони будуть, розповів член ради Національного банку Василь Фурман

Згідно з прогнозом, тенденція на зростання валют буде короткочасною та незначною. Нинішня ситуація повністю контрольована і не переросте у "катастрофу".

Валюта. Фото: скрін youtube
Валюта. Фото: скрін youtube

Василь Фурман дотримується думки, що значного падіння гривні у найближчій перспективі не буде. Він зазначив, що на валютний ринок впливає багато чинників, зокрема зовнішньоекономічна, політична та військова ситуація у країні.

"Нічого кардинально не відбуватиметься. Якщо ми говоримо про цей рік, прогноз гривні, він десь такий, який ми сьогодні бачимо", - каже представник НБУ.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Обмінник. Фото: скрін youtube
Обмінник. Фото: скрін youtube

Василь Фурман порекомендував українцям, які мають гроші, вкладати їх у військові облігації України та депозити банків. Українські банки купують чимало військових облігацій та кредитують економіку, зокрема ВПК. Поклавши кошти на депозит можна зробити свій внесок у перемогу у війні.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Кабмін погіршив прогноз курсу долара: гривня продовжить падіння у прірву.

Також наш портал інформував, платежі за комуналку залишаться "в законі": які ліміти встановить Національний Банк на банківські картки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, заначки "баксів" радять перевірити ще раз: в Україні банки та обмінники різко поміняють курс.