Українські працівники мають можливість використовувати свої відпусткові дні для отримання додаткових фінансових вигод. Важливо враховувати, що відпустка, яка включає вихідні дні, може суттєво збільшити місячний дохід працівника.

Відпустка. Фото: Youtube
Відпустка. Фото: Youtube

Наприклад, якщо ви берете відпустку на 7 днів, що включає собою два вихідних дні, ви отримаєте більше оплати, ніж за 5-денну відпустку без вихідних. Розрахунок відпусткових виплат проводиться залежно від вашої річної зарплати та кількості робочих днів.

Якщо ваша річна зарплата складає 120 000 гривень, і у вас є 22 робочих дні в місяць, то один робочий день коштує приблизно 454,5 гривень. Якщо ви відпочиваєте 5 днів без вихідних, ваші відпусткові виплати будуть менше, ніж якщо ви відпочиваєте 7 днів з урахуванням вихідних днів.

Відпустка. Фото: Youtube
Відпустка. Фото: Youtube

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Таким чином, правильно спланована відпустка не лише дає можливість відпочити, але й дозволяє збільшити загальний дохід працівника. Це важливо в економічно важкий час, коли кожна додаткова гривня може бути значущою. Тому, ретельно плануючи свої відпустки, працівники можуть значно покращити своє фінансове становище.

Раніше ми писали про те, що звільнили з роботи, поки доглядала за дитиною: жінкам радять, як знайти управу на роботодавця

Крім того, Знай.ua повідомляв, вчителям оновили правила відпочинку: що треба знати про відпустки

Вам буде цікаво дізнатися завжди має бути загадка: українкам показали тренди закритих купальників на літо 2024 року