Банкомати ПриватБанку збоять при видачі готівки та "крадуть" гроші українців, повернути які потім не так просто. Про це свідчить скарга на порталі Мінфін.

Українка скористалася банкоматом ПриватБанку, щоби зняти з карти свою зарплату. Проте отримати чесно зароблені гроші не вдалося через несподіваний збій.

Банкомат. Фото: скрін youtube
Банкомат. Фото: скрін youtube

За словами постраждалої, їй пообіцяли, що кошти автоматично повернуться на картку протягом трьох днів, проте обіцянка не здійснилася.

"Знімала гроші (13700 сума не маленька) через банкомат Приватбанку із зарплатної картки Укргазбанку, термінал суму відрахував, списав і не видав. У відділенні сказали почекати дня так 3, проведуть інкасацію та автоматично повернуть. Але такого не сталося", - скаржиться українка.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків
Показати ще

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

У результаті українка не може отримати своєї заробітної плати вже кілька тижнів.

"Минуло 3 тижні і грошима так і не пахне", - обурена жінка.

Фахівці ПриватБанку пояснили, що таке тривале очікування пов'язане із правилами Міжнародної платіжної системи. Зі свого боку, фахівці пообіцяли зробити все, щоб прискорити процес.

Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін
Скарга на ПриватБанк. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці не можуть користуватися своїми грошима, клієнтка ПриватБанку розкрила схему: "Рахунок заблокований".

Також наш портал інформував, ПриватБанк почав блокувати карти пенсіонерів: хто потрапляє під удар.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "прихована" комісія від ПриватБанку: українці обурені необґрунтованим списанням грошей.