"Укрзалізниця" готує зміни у графіку відкриття онлайн-продажу квитків на міжнародні поїзди. Це нововведення покликане зменшити навантаження на мобільний додаток і зробити його використання більш зручним.

З 5 липня квитки на міжнародні напрямки будуть доступні для покупки за новим розкладом:

  • Польський напрямок (Перемишль, Дорохуськ, Хелм, Варшава): продаж розпочинатиметься о 09:00, квитки доступні за 20 днів до відправлення.
  • Словацький та австрійський напрямки: продаж розпочинатиметься о 08:00, квитки доступні за 20 днів до відправлення.
  • Молдовський напрямок: продаж розпочинатиметься о 08:00, квитки доступні за 30 днів до відправлення.

    потяг
    потяг

Усі продажі відкриватимуться одночасно на сайті "Укрзалізниці" та в мобільному додатку. Час відкриття продажу на внутрішні рейси залишиться незмінним — 08:00.

За словами прес-служби "Укрзалізниці", такі зміни допоможуть зменшити пікові навантаження на системи компанії. Це, своєю чергою, зробить процес купівлі квитків через мобільний додаток швидшим і зручнішим для пасажирів.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

«Ці зміни допоможуть знизити пікові навантаження на наші системи — і, відповідно, зроблять користування вашим улюбленим додатком ще зручнішим і швидшим», — додали в компанії.

Пасажири, які часто подорожують міжнародними поїздами, зможуть заздалегідь планувати свої поїздки і бути впевненими, що процес купівлі квитків стане більш плавним і швидким.

Нагадаємо, Проїзд дорожчає на 3 гривні: чому підвищують ціни

Раніше ми розповідали про Тарифи на проїзд у тролейбусах: чи чекає на українців новий удар по гаманцях

Також, Пільговикам доведеться платити за проїзд у громадському транспорті: що зміниться з липня