Ужгород оголосив про зміну тарифів на міські пасажирські перевезення, збільшивши вартість квитків з 12 до 15 гривень за поїздку. Це рішення було прийняте під час засідання виконкому міської ради, яке відбулося 26 червня, і набирає чинності з моменту публікації у місцевих ЗМІ.

Оновлення тарифів стало наслідком ряду економічних факторів. Зокрема, влада міста зазначила зростання витрат на пальне і мастильні матеріали, що є ключовими складовими для експлуатації автобусного транспорту.

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

Крім того, вартість запчастин і ремонтних робіт також зросла, відповідно до оновлення цін на ринку. Особливу увагу при прийнятті рішення приділили збільшенню мінімальної заробітної плати, що також позначилося на експлуатаційних витратах перевізників.

Всі ці чинники вплинули на необхідність адаптації тарифів до сучасних економічних реалій. Рішення про зміну тарифів було підтримано з урахуванням клопотань місцевих перевізників і спрямовано на забезпечення стабільності фінансової усталеності в галузі пасажирських перевезень в місті.

Популярні новини зараз
Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Подорожчання проїзду
Подорожчання проїзду

"Рішення набуває чинності з дня опублікування у друкованих засобах масової інформації", - додали у мерії Ужгорода.

Також наш портал інформував, міський транспорт може бути безкоштовним для вас: що треба знати

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що пільги від "Укрзалізниці": хто може їздити дешевше чи безкоштовно

Вам буде цікаво дізнатися громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи