Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до отримання пенсійних виплат, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що вже у серпні разом із пенсією деякі пенсіонери отримають додаткові виплати. У Пенсійному фонді пояснили, з чим це пов'язано та хто скільки отримає.

До Дня Незалежності ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, а також громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, нададуть додаткові виплати.

Про це нагадують у прес-службі Пенсійного фонду України.

Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook
Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook

Такі виплати передбачені Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань".

Популярні новини зараз
Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Щорічні одноразові виплати будуть здійснювати таким же способом, що й минулого року:

- пенсіонери, які мають право на такі виплати, отримають їх у серпні разом із пенсією – додатково звертатися нікуди не потрібно;

- ветеранам війни, які проходять службу або працюють та не є пенсіонерами, отримають виплати через небюджетні рахунки військових частин, установ, організацій, де проходять службу/працюють, на підставі поданих заявок;

- якщо людина має право на таку виплату, але не є пенсіонером та не проходить службу/не працює, їй потрібно подати до Пенсійного фонду України заяву довільної форми для отримання виплат, вказавши поточний рахунок в уповноваженому банку.

Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook
Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook

Розмір виплат залежить від статусу одержувача і становить від 450 до 3100 гривень:

- 450 гривень передбачено для учасників війни, колишніх в'язнів концтаборів та гетто, а також осіб, які примусово вивезені на роботи.

- 650 гривень – для членів сімей загиблих ветеранів війни та деяких інших категорій.

Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook
Оформлення пенсії, фото: ПФУ//Facebook

- 1000 гривень – для учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та колишніх неповнолітніх в'язнів концтаборів.

- 2700 гривень – особи з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи.

- 2900 гривень – особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи.

- 3100 гривень отримають особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також особи з інвалідністю внаслідок війни І групи.

Нагадаємо, пільговикам доведеться платити за проїзд у громадському транспорті: що зміниться з липня.

Раніше повідомлялося, що потрібно знати пенсіонерам, щоб не втратити частину виплати: ПФУ попередив кожного.

Також, пенсії, субсидії та пільги: чи виникнуть затримки з виплатами в умовах дефіциту бюджету.