Благодійна організація "Відповідальні громадяни" спільно з World Vision реалізує проєкт надання гуманітарної допомоги жителям Харківської області, які постраждали від конфлікту в Україні. В рамках цього проєкту кожна сім'я може отримати 3600 грн на тривалий термін, що складає загалом 10 800 грн на члена сім'ї протягом трьох місяців.

Допомогу надають сім'ям, які не мали інтернаціональних виплат протягом останніх трьох місяців і відповідають критеріям уразливості.

Соцвиплати, скріншот: YouTube
Соцвиплати, скріншот: YouTube

Ці критерії включають:

  1. Місячний дохід менше 6 318 грн на особу (без урахування соціальних допомог і виплат).
  2. Виховання двох або більше дітей.
  3. Статус ВПО.
  4. Одиноче виховання дітей.
  5. Утримання вагітних жінок або жінок, які годують груддю.
  6. Утримання людей старше 60 років, осіб з інвалідністю, поранених або загиблих від обстрілів, володіння пошкодженим чи зруйнованим житлом унаслідок війни.

Додаткові критерії включають проживання в будинку приймаючої сім'ї, орендованому будинку або притулку, а також проживання в 30-км зоні від лінії фронту.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Мама з дитиною / фото: Freepik
Мама з дитиною / фото: Freepik

Щоб отримати грошову допомогу, потрібно зареєструватися за посиланням https://ru-koboviews.lmms.org/x/IUAqgWS3. Після затвердження вашої заявки з Вами зв'яжуться представники організації, щоб запросити вас на реєстрацію, підтвердивши Вашу особу відповідними документами.

Ліміт фонду на виплати є обмеженим, тому форму автоматично закриють після досягнення ліміту.

Нагадаємо, українцям пропонують другий шанс: 30 тисяч гривень, на які можна опанувати професію

Раніше ми писали про те, що щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги: хто може отримати

Вам буде цікаво дізнатися українцям виплатять від 1600 гривень: хто отримає допомогу