Представники партії "Слуга народу" вважають, що система соціальної допомоги в Україні, яка існує зараз, є залишком радянського періоду і потребує змін через обмежений бюджет під час війни. Вони думають, що треба зменшити обсяги соціальних виплат, але такий підхід суперечить конституційним принципам і може викликати протести серед населення.

Дмитро Наталуха, народний депутат, сказав, що треба створити нову, більш справедливу систему соціальної підтримки, яка відповідатиме сучасним умовам, а не старим підходам. Водночас, він визнав, що зменшення соціальних гарантій суперечить Конституції і може призвести до недовіри серед людей.

Гроші, Today
Гроші, Today

Міністерство соціальної політики розробляє новий проект Соціального кодексу, який змінить систему соціальних виплат, щоб у майбутньому зменшити витрати держави.

Проте міністр Оксана Жолнович запевняє, що зараз уряд має достатньо грошей для всіх соціальних виплат, і що жодні виплати не будуть скасовані без належної заміни на інші форми підтримки.

Міністр Мінсоцполітики Оксана Жолнович. Фото: скриншот Facebbok
Міністр Мінсоцполітики Оксана Жолнович. Фото: скриншот Facebbok

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Влада планує реформувати соціальну систему, враховуючи конституційні стандарти і потреби громадян, щоб забезпечити стабільність і справедливість у наданні допомоги.

Нагадаємо, ПФУ виплачує субсидії на окуповані території: скільки та кому – ніхто не знає

Раніше ми писали про те, що українців можуть позбавити субсидій через ОСББ: як не стати жертвою недбалості

Вам буде цікаво дізнатися в Україні до кінця 2024 року пенсіонери з "мінімалкою" отримуватимуть надбавки: хто в списку