Український ветеранський фонд розпочав нову програму фінансової підтримки, яка дозволяє ветеранам та їхнім сім’ям отримати по 20 тисяч гривень для купівлі товарів та обладнання для власного бізнесу.

Програма спрямована на підтримку широкого кола осіб, зокрема:

 • Ветерани та ветеранки.
 • Члени сімей ветеранів: дружини, чоловіки, батьки, матері, діти (включаючи усиновлених) учасників бойових дій.
 • Родини загиблих захисників.

  ветерани
  ветерани

Щоб отримати грошову допомогу, потрібно відповідати певним критеріям і зібрати необхідні документи. Серед обов'язкових документів:

 1. Паспорт заявника з відміткою про прописку.
 2. Виписка з ЄДР (Єдиного державного реєстру) про реєстрацію як фізичної особи-підприємця (ФОП) або про самозайнятість.
 3. Документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення учасника бойових дій (УБД), посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, або посвідчення учасника війни.
 4. Документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни: свідоцтво про шлюб або свідоцтво про народження дитини.
 5. Документи, що підтверджують купівлю товарів чи обладнання для бізнесу після 24 лютого 2022 року, які відповідають обраним КВЕДам (класифікація видів економічної діяльності), наприклад, чеки або видаткові накладні.

Для участі у програмі необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням, наданим Українським ветеранським фондом. Після реєстрації і подачі всіх необхідних документів, заявники зможуть отримати фінансову підтримку у розмірі 20 тисяч гривень.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші
Показати ще

Нагадаємо, Не варто нехтувати допомогою: як отримати гроші тим, кому вони справді потрібні

Раніше ми розповідали про Зміни в призначенні субсидій: як зберегти допомогу, якщо родич прописаний, але не живе з вами

Також, ВПО затримують виплати - куди звертатись, якщо не отримали гроші вчасно