Щоб отримати допомогу на проживання, переміщена особа повинна відповідати певним умовам. Наприклад, якщо у Вас був банківський депозит, через який перестали виплачувати допомогу, Ви можете знову подати заявку на отримання цієї допомоги.

Депозит. Фото: Youtube
Депозит. Фото: Youtube

Згідно з правилами, виплати допомоги можуть продовжуватися ще на шість місяців для таких груп осіб:

  1. Особи, які мають право на допомогу згідно з постановою Кабміну від 11 липня 2023 року № 709.
  2. Особи або сім'ї, які є отримувачами допомоги згідно з вказаним порядком.
  3. Особи, які перемістилися з територій, де тривають бойові дії або тимчасова окупація, чи у яких житло було знищене або пошкоджене до непридатного для проживання ступеня.
  4. Особи, які раніше отримували допомогу, але відмовилися від неї або їм її припинили.
  5. Особи, які повертаються на покинуте місце проживання і знову реєструються як внутрішньо переміщені особи.

Якщо виплати допомоги припинили через наявність банківського депозиту, то переміщена особа може отримувати цю допомогу знову протягом наступного шестимісячного періоду, якщо вона відповідає встановленим майновим критеріям.

депозити
депозити

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Тисячі працівників підуть у простій: українські підприємства вимагають знизити імпорт електроенергії
Показати ще

Зверніть увагу, що з моменту закриття депозиту має пройти щонайменше три місяці, щоб знову подати заявку на отримання допомоги.

Нагадаємо, ВПО затримують виплати - куди звертатись, якщо не отримали гроші вчасно

Раніше ми писали про те, що ВПО ризикують втратити допомогу: що потрібно знати, щоб уникнути цього

Крім того, Знай.ua повідомляв, українським ВПО "обріжуть" виплати, якщо вони не виконали одну умову: часу на виправлення немає