Один із популярних мобільних операторів Vodafone отримав негативний відгук через списання коштів.

Українець на сайті otzyvua розповів, що мобільний оператор списує кошти та запевняє, що інакше бути не може.

Vodafone, фото Телеграф
Vodafone, фото Телеграф

Говорите інакше не може бути? Та ви що? Хочете сказати, що неможливо перш ніж самовільно списувати кошти, запитати смс чи погоджується на це клієнт? Говоритимете, що це умови тарифного плану? Ну та це погані умови, поміняйте їх на нормальні. — скаржиться клієнт.

Українець звинуватив компанію у тому, що люди часто забувають проконтролювати використання інтернет-трафіку, а також у продажу без узгодження користувача невигідних послуг.

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Vodafone. Фото: Youtube
Vodafone. Фото: Youtube

Але вам і цього мало, ви списуєте кошти навіть при вимкненій передачі даних. Мені повернули, і сказали, що це помилкове списання, то я й повірив, що помилкове. Залишається тільки здогадуватися, скільки таких помилкових списань здійснюється протягом місяця.

Нагадаємо, що пільговий зв'язок для пенсіонерів: до "Київстару" пояснили, як підключити.

Раніше ми повідомляли, що Lifecell розповів, як абоненти можуть заощадити на інтернеті: всього три простих кроки .

Також стало відомо, що Vodafone попередив клієнтів про важливі зміни: що буде з номерами, якими ви користувалися багато років .