Українцям регулярно нагадують про те, наскільки важливо вчасно передавати свідчення лічильників, щоб суми за спожитий газ нараховувалися коректно.

Але навіть виконуючи цю вимогу, у клієнтів "Нафтогазу" все ж таки є заборгованості, і не всі знають причини їхньої появи.

Платіжка "Нафтогаз". Фото: Youtube
Платіжка "Нафтогаз". Фото: Youtube

Одна з клієнток у Facebook поскаржилася, що в її особистому кабінеті з'явилася заборгованість за газ, хоч вона регулярно оплачує платіжки. У відповідь на відгук газопостачальна компанія "Нафтогаз" розповіла, як звірити та відкоригувати дані, щоби таких ситуаціях не виникало.

Подібна ситуація відбувається і з іншими людьми у її місті, але при цьому вирішити свою проблему вона не може.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще

"Напишіть, де ми можемо звірятись, контролери не ходять, показники не знімають, а борги з'являються", - написала клієнтка.

Нафтогаз, фото із вільних джерел
Нафтогаз, фото із вільних джерел

У компанії запропонували звернутися до найближчого офісу облгазу чи міськгазу, щоб фахівці могли звірити нарахувань та обсяги споживання газу.

"Якщо за рахунком здійснять коригування обсягів, вони повинні передати ці дані нам. Після того, як ми отримаємо ці дані, по особовому рахунку буде здійснено перерахунок, але наступного місяця після місяця отримання скоригованих обсягів", - додали до коментарів.

Відгук клієнта та відповідь Нафтогазу, скріншот
Відгук клієнта та відповідь Нафтогазу, скріншот

Нагадаємо, що постачальники показали тарифи на газ для українців: скільки доведеться сплачувати з 1 липня.

Раніше ми повідомляли, що гарячу воду відключили, а світло – за графіками: скільки українцям доведеться віддати за газ у липні.