Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які з великою відповідальністю стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що потрібно розібратися в актуальному питанні – з якого часу призначать субсидію, якщо заяву та документи подати до 1 липня.

Так, якщо заяву та документи на житлову субсидію подати до 1 липня, то виплату буде призначено з початку неопалюваного сезону.

Про це стало відомо завдяки інформації від прес-служби Пенсійного фонду України.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

З якого часу призначать субсидію, якщо заяву та документи подати до 1 липня

Відповідно до пункту 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, у разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія такого сезону (але не раніше дня виникнення права на її одержання).

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Якщо житлову субсидію вже було призначено, то обов'язково звертатися за субсидією на наступний період потрібно лише деяким категоріям громадян. В основному субсидія на наступний період продовжується автоматично, без звернення людини.

Якщо ви чи члени вашого домогосподарства належите до зазначеної категорії осіб, подайте документи до 1 липня, і тоді виплату вам буде призначено з 1 травня — з початку сезону, що не опалюється.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Як подати заяву та документи на субсидію

Подати заяву та необхідні документи до органу Фонду можна одним із способів:

- через сервісні центри Пенсійного фонду України, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, центри надання адміністративних послуг;

- поштовим відправленням - на адресу органу ПФУ;

- онлайн - через портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійний фонд або через портал Дія.

Нагадаємо, замість пенсії дадуть соцдопомогу: виживати доведеться на копійки, яких і на хліб не вистачить.

Раніше повідомлялося, щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума.

Також, українцям "намалювали" великі доходи, але цього ніхто не помітить: на що дивиться влада.