Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці нагадує про необхідність обов'язкових медичних оглядів для певних категорій працівників. Медичний огляд - це комплекс медичних втручань, який проводиться з метою виявлення хвороб, патологічних станів і факторів ризику їх розвитку.

Він допомагає всебічно оцінити стан здоров’я працівників, визначити їхню здатність виконувати робочі обов'язки та попередити поширення інфекцій.

медицина
медицина

  1. Кому обов'язково потрібно пройти медогляд
  2. Працівники на важких роботах
  3. Працівники на роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці
  4. Працівники, для яких потрібен професійний добір:
  5. Особи віком до 21 року

Процедура медичних оглядів затверджена Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 №246. Під час проходження медичного огляду за працівниками зберігаються їх робоче місце роботи і середній заробіток.

Медик. Фото: скрін youtube
Медик. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Українці по 20 годин без світла, а YASNO не припиняє жартувати: "Люди вмирають" Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Роботодавець має забезпечити своєчасну та організовану явку працівників на медичний огляд та обстеження. У разі несвоєчасного проходження працівниками обов’язкових медоглядів роботодавець може понести адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Також роботодавець може бути покараний за шкідливі наслідки для здоров’я населення, спричинені допуском до роботи осіб, які не пройшли обов’язкових медоглядів.

Медики, фото YouTube
Медики, фото YouTube

Таким чином, медичні огляди є важливою частиною забезпечення безпеки та здоров’я працівників, і їхнє проведення є обов'язком роботодавця.

Нагадаємо, ось вам і "все включено": дівчині потрібна пересадка печінки через відпочинок у Єгипті

Раніше ми писали про те, що пільги та гарантії: які привілеї мають медики, повний список

Вам буде цікаво дізнатися дівчатам розкрили ризик появи "вусів" після збільшення губ: як врятувати себе