З 15 червня мешканці Хмельницького отримали можливість оплачувати проїзд у тролейбусах безготівковими методами. Це нововведення було анонсовано представниками міської ради.

Тепер пасажири можуть використовувати чіповані банківські картки, а також платіжні системи Apple Pay та Google Pay або згенеровані електронні квитки через мобільний додаток CityCard, запущений у березні цього року.

Зупинка громадського транспорту
Зупинка громадського транспорту

Для поповнення електронного квитка пасажири можуть скористатися програмою CityCard, веб-порталом або терміналами продажу та поповнення електронних квитків, розташованими в місті.

Для зручності користувачів також передбачено спеціальну карту, на якій відмічені всі доступні термінали самообслуговування та центри продажу.

Популярні новини зараз
Головне за 20 липня: скасування субсидій, різке здорожчання хліба, спека 50 градусів та винні буряти у путіна Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Зупинка в Хмельницькому, фото: скріншот з відео
Зупинка в Хмельницькому, фото: скріншот з відео

З початку вересня 2022 року у Хмельницькому було запроваджено електронні проїзні квитки, повністю замінивши паперові квитки. Є картки різних кольорів для різних категорій пасажирів, наприклад, помаранчеві для школярів та салатові для пенсіонерів.

Крім того, для зручності городян розробили мобільні програми "Хмельницький новий щодня" та "Електронний квиток", які допоможуть відстежувати поїздки та керувати проїзними.

Також наш портал повідомляв, що безпека метро під загрозою: через мобілізацію катастрофічно не вистачає працівників

Раніше ми писали про те, що ж діте справжню лавину подорожчань: що підніметься в ціні через зростання тарифів та валютного курсу

Читайте також: велосипедистам та електросамокатникам нагадали важливі правила: нехтуватимете – покарають гривнею