Кабінет Міністрів України вирішив розширити перелік безкоштовних стоматологічних послуг для військових та ветеранів у рамках пілотного проекту із зубопротезування.

Це рішення включає додаткові заходи щодо надання комплексної стоматологічної допомоги для осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Стоматологія, скріншот
Стоматологія, скріншот

Відповідні зміни було внесено до постанови Кабміну від 27 лютого 2024 року №212. Тепер пацієнти можуть безкоштовно отримувати такі послуги з планової стоматології:

  • Просте та складне видалення зуба.
  • Відновлення зуба з використанням або без анестезії, а також з лікуванням каналів або без нього.
  • Відновлення зуба з пломбуванням каналів та використанням анестезії.

Ці послуги можуть отримати:

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла
Показати ще
  • Ветерани війни.
  • Особи, які отримали інвалідність внаслідок війни.
  • Учасники бойових дій.
  • Військовослужбовці, які виконують бойові завдання, але поки що не набули статусу учасника бойових дій (підтверджується формою 6 ЗСУ).

Стоматологія, скріншот: YouTube
Стоматологія, скріншот: YouTube

Постанова також встановлює, що максимальна вартість медичних послуг не повинна перевищувати 24 952 гривень на одного пацієнта.

Найближчим часом Національна служба здоров'я України оголосить про прийом пропозицій від медичних установ, які хочуть приєднатися до реалізації проекту. У програмі можуть брати участь заклади охорони здоров'я будь-якої форми власності.

Раніше ми писали про те, що людям виростять нові зуби – революційне рішення позбавить роботи стоматологів

Крім того, Знай.ua повідомляв, немає зубів, а імпланти ставити боїтеся? Вчені навчилися вирощувати зуби, як у дитинстві

Також наш портал інформував, у українець видав себе за героя-ветерана і обдурив на гроші тисячі людей: як він насправді втратив кінцівки