В Україні з'явилася цікава банкнота, яку необхідно купити, але купити нічого не вийде.

Сувенірні євро номіналом 0 одиниць уперше надрукували на початку 2024 року. На першій було зображено одну з київських пам'яток — Золоті ворота. Наразі вирішили зафіксувати Софійський собор. Колекційні купюри беруть початок із французького монетного двору, де вирішили зберегти пам'ять про видатні архітектурні споруди Європи.

Як розповідає кореспондент ТСН Нелля Ковальська, придбати сувенірні євро із Софійським собором тепер можна як в онлайн, так і в офлайн-режимі безпосередньо на території собору.

Посилка з новими банкнотами прибула до Софійського заповідника, подолавши шлях через Європу. Від справжніх євро ці гроші відрізняє лише номінал – нуль. Інші ж захисні елементи, покриття і сенсорні позначки для людей з вадами зору ідентичні звичайним банкнотам.

Популярні новини зараз
Українці по 20 годин без світла, а YASNO не припиняє жартувати: "Люди вмирають" Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Коли рік тому європейці запропонували Україні приєднатися до цього проекту, спочатку в нашій країні поставили під подібне сумніви – адже повномасштабна війна триває не перший рік, вся увага має бути сфокусована навколо неї. Однак незабаром виявилося, що це була помилкова думка.

Значну частину тиражу купюр із Золотими воротами розкупили іноземні колекціонери, яким банкноти надсилали поштою до інших країн Європи.

На новій банкноті можна розглянути інтер'єри Софійського собору, але центральним зображенням став вид фасаду дзвіниці.

Нагадаємо, Гетьманцев анонсував підвищення податків: "Всі разом власним коштом профінансуємо"

Як повідомляв "Знай.uа", перетворюють гроші на пил: знаки Зодіаку, найбільш схильні до марнотратства та гедонізму

Знай.uа писав, мільйонер розкрив таємницю, як правильно вирішити проблему з сімейним бюджетом: "Люди хочуть грати..."