З підвищенням тарифів на електроенергію розмір субсидій для домогосподарств буде переглянуто автоматично. Тим, хто вже отримує субсидії, не потрібно звертатися до органів ПФУ для перерахунку розміру виплат через зростання тарифів.

Про це повідомила прес-служба ПФУ у Телеграм-каналі.

Оскільки підвищення тарифів на електроенергію відбулося з 1 червня, перераховані суми субсидій будуть відображені у виплатах за червень, які отримувачі отримають наступного місяця – у липні.

Електроенергія Фото: скрін youtube
Електроенергія Фото: скрін youtube

У ПФУ пояснили, що згідно з ухвалою уряду №848, перерахунок житлових субсидій протягом встановленого терміну їх призначення проводиться автоматично без звернень громадян, зокрема, у разі зміни розмірів цін та тарифів на житлово-комунальні послуги.

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

З 1 червня уряд підвищив тариф на електроенергію для населення на 60%, до 4,32 грн/кВт-год. Відповідне рішення Кабінет Міністрів ухвалив 31 травня. Для гуртожитків тариф залишається на рівні 2,64 грн за кВт, а для тих, хто використовує електроенергію для опалення протягом опалювального сезону (шість місяців) встановлено ліміт 2000 кВт за старою ціною, а решта споживання – за новою ціною.

У неопалюваний сезон (літом) тариф буде однаковим для всіх за рівних умов.

Електроенергія. Фото: скрін youtube
Електроенергія. Фото: скрін youtube

Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко вважає, що зростання тарифів на електроенергію не змусить населення заощаджувати, а лише призведе до збільшення боргів за комунальні послуги.

Нагадаємо, українцям радять шукати будиночок у селі: не буде електрики, не буде й тепла

Як повідомляв "Знай.ua", українцям радять радіти тарифу в 4,32 грн/кВт*год: могло бути набагато гірше

Знай.ua писав, скільки ще доведеться терпіти відключення електроенергії: українців приголомшили прогнозом