З 1 червня в Україні подорожчало світло, але це може стати не єдиним ударом по гаманцях громадян. Ще не виключається зростання цін на проїзд.

Так, у Луцьку не виключають перегляд тарифів на проїзд у громадському транспорті через встановлення нових цін на електричну енергію. Про це йдеться у матеріалі інформаційного агентства "Конкурент".

Тролейбус, кадр з відео
Тролейбус, кадр з відео

Голова департаменту економічної політики міськради Борис Смаль заявив, що поки що від перевізників не надходили запити на перегляд тарифів для міських тролейбусів. Проте такий перебіг подій очікується найближчим часом.

"Поки діють договори, які були. Бо підприємства платять по договорах. Повідомлень не надходило. Я це перевіряв. Але я на такі повідомлення очікую. Після того, як такі офіційні повідомлення будуть, стане ясно, чи повинні ми змінювати тариф, чи ні", – каже чиновник.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку
Показати ще

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

Підвищення тарифів на проїзд намагатимуться уникати, але якщо це станеться, то планується максимально зменшувати рентабельність підприємства. Це дозволить зробити подорожчання квитків на електротранспорт менш помітним для гаманців громадян.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, 90 безкоштовних поїздок на рік: малозабезпеченим частково скасують плату за громадський транспорт.

Також наш портал інформував, з такими темпами скоро таксі буде дешевшим: проїзд у транспорті подорожчає на 4 гривні.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Укрзалізниця" попередила всіх українців перед виїздом: без цього не випустять ні вас, ні вашого друга.