В Україні особи пенсійного віку можуть розраховувати на низку пільг та державної підтримки. Одним із важливих аспектів є звільнення від сплати земельного податку. Незалежно від місця проживання, пенсіонери за віком не зобов'язані сплачувати цей обов'язковий збір за умови, що їхня земельна ділянка відповідає встановленим нормативам.

Існують чіткі обмеження розміру ділянки, що дають право на звільнення від податку. Про це повідомляє ДПСУ.

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Зокрема це стосується земельних наділів площею до 0,01 га для будівництва індивідуальних гаражів, до 2 га для ведення особистого сільського господарства, до 0,10 га для індивідуального дачного будівництва, до 0,12 га для садівництва, до 0,25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку у селах, до 0,15 га у селищах міського типу та до 0,10 га у містах.

Проте звільнення від сплати земельного податку – не єдина пільга, передбачена пенсіонерам в Україні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Пенсіонерка з телефоном в руках
Пенсіонерка з телефоном в руках

Зокрема, пенсіонери мають право на безоплатний проїзд у всіх видах наземного транспорту загального користування, крім таксі.

Крім того, особам пенсійного віку є оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, що дозволяє значно заощадити.

Нагадаємо, прийшло лихо, звідки не чекали: кого з українців можуть змусити повернути частину субсидії

Як повідомляв "Знай.uа", як добитися субсидії, маючи борг щодо комуналки: у ПФУ озвучили спосіб

Знай.ua писав, українські пенсіонери в червні отримають "потрійну" надбавку до виплат: хто у списках