У містах по всій країні допомагають українцям, які зазнають труднощів через війну. Наприклад, у місті Тернопіль є "Міський центр піклування", який допомагає людям, які переїхали сюди із зон конфлікту.

Вони надають безкоштовні продуктові набори тим, хто потребує допомоги. Отримати набори можуть люди, які мешкають у Тернопільській області та перебувають у вразливому становищі.

гуманітарна допомога
гуманітарна допомога

Наприклад, це сім'ї військовослужбовців, сім'ї з трьома та більше дітьми, люди з інвалідністю, самотні матері з дітьми та інші.

Спочатку потрібно зареєструватись, після цього з Вами зв'яжеться представник організації. На місці Вам потрібно буде пред'явити деякі документи, такі як довідка про ваше положення, паспорт, номер податкового ідентифікаційного номера (ІПН) та документ, що підтверджує вашу вразливість.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Видача гуманітарної допомоги. Фото: скрін youtube
Видача гуманітарної допомоги. Фото: скрін youtube

Допомогу надають лише особисто тим, хто не отримував продукти в інших місцях за останні 45 днів. Якщо Вам важко заповнити онлайн-форму , можете звернутися до волонтерів на адресу: Леся Курбаса, 7, у будні з 12:30 до 16:00.

Волонтери центру нададуть Вам у цьому допомогу. Вони допоможуть вам із реєстрацією.

Також наш портал інформував, українцям пропонують не ходити голодними: як отримати крупи, консерви та інші смаколики

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що складають нові списки: другий шанс отримати грошову допомогу

Вам буде цікаво дізнатися святковий стіл для кожного: як отримати продуктові набори