У Запоріжжі діє програма, яка дозволяє місцевим жителям отримати безкоштовні набори з продуктами харчування. Ця ініціатива створена для підтримки тих, хто знаходиться в складних життєвих обставинах або потребує додаткової допомоги.

Щоб скористатися такою допомогою, необхідно виконати кілька кроків для подання заявки. Для того, щоб отримати гуманітарну допомогу, треба знайти інформацію на офіційному сайті міської ради, у соціальних службах міста або через оголошення в місцевих ЗМІ.

Продуктові набори, скріншот: YouTube
Продуктові набори, скріншот: YouTube

Важливо з'ясувати, хто може претендувати на отримання продуктових наборів, адже часто програма розрахована на певні категорії населення, як-от малозабезпечені сім'ї, пенсіонери або інші вразливі групи.

Після того, як ви ознайомились з умовами програми і визначили, що відповідаєте критеріям, необхідно підготувати всі потрібні документи. Це можуть бути документи, що підтверджують особу, адресу проживання, дохід або довідка про склад сім'ї.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Продуктові набори, скріншот: YouTube
Продуктові набори, скріншот: YouTube

Заявку можна подати як онлайн, так і особисто. Для онлайн-подання необхідно заповнити форму на сайті міської ради або через спеціалізовані портали. Якщо ви вирішите подати заявку особисто, вам потрібно буде відвідати відповідний відділ у міській раді або іншій державній установі.

Після цього вам буде надано інформацію про те, коли і де можна отримати продуктовий набір.

Зареєструватися на отримання допомоги можна в Telegram-каналі https://t.me/assemblyofgod_church_dopomoga.

Видача наборів відбудеться за адресою - м.Запоріжжя, вул. Червона, 24-а (БК "Шевченко").

Нагадаємо, можна взяти продуктами або грошима: українцям оголосили про нову допомогу з квітня

Вам буде цікаво дізнатися для тих, кому необхідно: кожен українець може безкоштовно отримати їжу, одяг та ліки