При передачі показників лічильника можна легко припуститися помилки й в результаті прийде некоректна платіжка, сума в якій не порадує. У компанії "Газсети" дали корисну інструкцію для споживачів, яка допоможе не допустити помилок у нарахуваннях.

До 5 червня побутові споживачі газу мають передати актуальні показники лічильників, щоб отримати коректні рахунки за спожите паливо.

Лічильник газу / фото: скріншот Youtube
Лічильник газу / фото: скріншот Youtube

При внесенні даних нерідко можна помилитися й тоді на їх підставі розрахують плату за послуги. Щоб не побачити в платіжці "космічних" цифр, споживач може перевірити правильність зарахування показників ще до формування рахунку.

Передача показників. Фото: скрін youtube
Передача показників. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Для цього необхідно скористатися особистим кабінетом "Газмережі". У відповідному розділі доступна інформація про внесені показники, якщо вони неправильні, то можна звернутися до фахівців компанії, щоб вони скоригували дані.

"Після вводу даних, інформація по особовому рахунку споживача буде оновлена у розділі "Показання та споживання газу" і власник домоволодіння, до отримання рахунків, може переконатись у її коректності", - йдеться у повідомленні.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, починайте збирати документи: клієнтів "Газмереж" попередили про обов'язкову процедуру.

Також наш портал інформував, одразу дві проблеми на вашу голову: за що газовики можуть перекрити вентиль та вліпити безбожний штраф.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українці можуть звільнити себе від щомісячної оплати за доставку газу: що потрібно зробити.