Важливою новиною є те, що всі 12 постачальників природного газу на ринку оприлюднили свої пропозиції щодо цін на газ до кінця квітня 2025 року. Це дає можливість споживачам отримати відомість про те, скільки коштуватиме газ у найближчі роки.

За даними порталу ГазПравда, вартість газу для побутових споживачів залишиться на тому ж рівні, що й раніше, без зростання. Це означає, що у наступних місяцях вартість кубометра газу буде рухатися у діапазоні від 7,70 до 9,99 гривень, в залежності від обраного постачальника.

Газовики. Фото: скрін youtube
Газовики. Фото: скрін youtube

Ці тарифи будуть залишатися актуальними щонайменше до кінця квітня 2025 року. Важливою деталлю є те, що два невеликих постачальника, Еру Людям і Галнафтогаз, вказали на своїх веб-сайтах, що їхня ціна може змінитися до серпня 2024 року.

Це може вплинути на споживачів, які користуються послугами цих постачальників. Також варто зазначити, що практично всі українські сім'ї, а саме 98% або близько 12 мільйонів домогосподарств, отримують газ від Нафтогазу України.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими
Показати ще

Для них ціна за кубометр газу залишиться на рівні 7,96 гривень, принаймні до кінця квітня 2025 року. Це стабільність у вартості газу, яка дозволяє споживачам планувати свої витрати і бюджети на майбутнє.

Також наш портал інформував, "Нафтогаз" попередив про зміни в оплаті рахунків: що потрібно знати споживачам

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що світло, газ та вода в половину ціни: кому надають шалену пільгу

Вам буде цікаво дізнатися 3 причини боргів за газ: Нафтогаз пояснив, чому виникають проблеми