Українці мають шанс отримати значну суму від держави. Подати заявку на виплату можна до 16 червня 2024 року. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Грантову підтримку у розмірі 100 тисяч гривень можуть отримати українські ветерани, які мають статус УБД, а також їхня офіційна дружина (або чоловік). Кошти надаються в розвитку власного бізнесу.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

"За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100 000 гривень фінансової підтримки на власну справу", - пояснили у відомстві.

Зазначається, що головна мета програми не лише допомога матеріально, а й надати базові знання та практичні поради щодо початку та розвитку власної справи.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

"При відборі заявок пріоритет надаватиметься бізнесам, що займаються виробництвом кухонного інвентаря, металу для кухні, текстилю, рушників, одягу, аксесуарів, іграшок, товарів із пластику та швейним підприємствам", - йдеться у повідомленні.

Подати заявку можна в онлайн-режимі до 16 червня 2024 року.

Раніше портал Знай повідомляв, по 10800 грн на кожного: українцям доступна нова міжнародна допомога - як отримати.

Також наш портал інформував, українцям за кордоном виплатять допомогу на дітей: хто отримає 40 тисяч гривень.

Крім того, ми писали, 75 тисяч доларів від благодійників: хто з українців отримає фінансову допомогу.