Українці, яким пощастить знайти в гаманці 10 копійок 1992 року, можуть відчутно покращити своє фінансове становище. Деякі різновиди цієї монети можуть коштувати великих грошей. Про це інформують фахівці ресурсу "Монети-ягідки".

Колекціонери готові дорого купувати українські монети рідкісних різновидів. До таких належать і 10 копійок 1992 року, які можуть оцінюватись у 10 чи навіть 18 тисяч гривень.

Монети. Фото: скрін youtube
Монети. Фото: скрін youtube

Продати за такі гроші можна 10 копійок різновиду 2.21ВАк. Монета має низку особливостей, наприклад, гострий і вузький середній зуб тризуба, гурт з великим насіканням, а також гроно №2 – у формі тупокутного трикутника.

Цінна монета. Фото: monety-yagidky
Цінна монета. Фото: monety-yagidky

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Які ще монети можна дорого продати

Нумізмати можуть заплатити від 2 до 2,6 тисячі гривень за 10 копійок 1994 року. Мова про різновид 2ГБк, який має ряд відмінностей:

  • гурт з великою насічкою;
  • розімкнене четверте зерно третього колосу;
  • на гроні №3 – хвостик короткий та тонкий.

Цінна монета. Фото: monety-yagidky
Цінна монета. Фото: monety-yagidky

Ще цінуються 10 копійок 2001 року, яких було викарбувано лише 5 тисяч штук. Якщо монета не має критичних ушкоджень, її можна продати більш ніж за 1 тисячу гривень. Чим гірший стан копійки, тим нижчою буде її вартість.

Цінна монета. Фото: monety-yagidky
Цінна монета. Фото: monety-yagidky

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, реально отримати навіть на здачу в магазині: ця монета може принести 10 000 гривень.

Також наш портал інформував, ця монета – безцінна знахідка: за 2 копійки колекціонери можуть дати понад 20 тисяч гривень.

Крім того, ми писали, не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити.