Українців попередили про запровадження нових цін на послуги зі збирання та вивезення побутових відходів. Передбачається, що подорожчання становитиме одразу майже 60%.

Нові тарифи на комунальну послугу готуються запровадити для мешканців міста Миколаїв. Про це офіційно заявили на сайті міської ради.

Вивіз сміття. Фото: скрін youtube
Вивіз сміття. Фото: скрін youtube

Серед причин підвищення тарифів на послуги виділяють зростання цін на матеріали для ремонту засобів механізації, збільшення розміру земельного податку, а також зміну порядку обчислення екологічного податку.

Населенню доведеться платити на 57,75% більше – 230,92 гривні за кубометр відходів.

Популярні новини зараз
Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

"Новий тариф на послуги із збирання та перевезення змішаних побутових відходів буде складати 230,92 грн. за 1 м.куб., що на 57,75% більше попередньо встановленого, а на послуги із збирання та перевезення великогабаритних та ремонтних побутових відходів буде складати 278,45 грн. за 1 м.куб., що на 8,77 % більше", - йдеться у повідомленні.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Так, середньомісячна плата на одну особу складе:

  • для мешканців багатоквартирних будинків – 42,95 гривні з особи на місяць;
  • за відсутності одного з видів благоустрою – 49,56 гривні на місяць;
  • для мешканців приватного сектору – 79,08 гривні з особи на місяць.

Раніше портал Знай повідомляв, штрафи та арешт рахунків – не найстрашніше: юрист попередив боржників за комуналку.

Також наш портал інформував, не тільки електроенергія вдарить по гаманцю: яка комунальна послуга подорожчає з 1 червня.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, боржникам за комуналку приготували болісне випробування: юрист розповів, до чого готуватися.