На Facebook сторінці Водафон, до оператора звернувся чоловік із проблемою того, що в абонента списуються кошти за СМС, які він не надсилав. Список надісланих повідомлень порожній, а кошти списані з рахунку.

Чоловік нарік, що проблему досі не вдається вирішити, а всі звернення до оператора закінчуються лише шаблонними відповідями.

Телефон у кишені, фото freepik
Телефон у кишені, фото freepik

"Найсмішніше, що на щура знімаєте гроші вночі за нібито відправлені повідомлення на один і той же номер усім. 093 17 70 ХХХ. У мене нікого немає в лайфсел, нікому НІЧОГО не відправляв. У вихідні немає відправки повідомлень на цей номер, але в травень Водафон є, і завжди вночі з різних номерів То о 2:12 ночі, то 6:61, то в інший час. Ми розглянули Ваш запит 1-698589845018 та провели додатковий аналіз. Факт надсилання SMS зафіксовано. Підстав для повернення коштів немає. Дякую за звернення! Ваш Vodafone», – розповів клієнт.

У відповідь Vodafone повідомили, що цей номер може бути сервісним. Він використовується Xiaomi для активації внутрішніх програм.

Популярні новини зараз
Натільний хрестик може приховувати небезпеку: коли варто насторожитися Чи можуть мобілізувати тих, хто не був в армії: юрист пояснив, до чого готуватись українцям без досвіду "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

При цьому в компанії роз'яснили, що під час увімкнення телефону або появи на пристрої мережі на екрані може з'явитися вікно з інформацією про передачу певних даних. При натисканні на "Ок" надсилається SMS, яке потім не зберігається у пам'яті телефону.

"Якщо не давати таке підтвердження, оплата не списуватиметься, проте деякі програми можуть не працювати", – додали у Vodafone.

Нагадаємо, що Vodafone попередив клієнтів про важливі зміни: що буде з номерами, якими ви користувалися багато років.

Раніше ми повідомляли, що гроші списують, а за що незрозуміло: абоненти "Київстар" не дораховують своїх кревних.