Якщо ви відповідаєте наступним критеріям, вам важливо звернутися до відповідних органів до 1 липня 2024 року, щоб продовжити отримувати житлово-комунальні субсидії чи пільги.

Ви отримуєте державну допомогу для оплати комунальних послуг або інші пільги. На момент коли почалася повномасштабна війна з росією, 24 лютого 2022 року, ви вже були одним з отримувачів цих субсидій або пільг.

Оформлення субсидій, скріншот: YouTube
Оформлення субсидій, скріншот: YouTube

Ви живете або жили на території, де були бойові дії або яка була окупована. З моменту початку війни ви не зверталися до соціальних служб або Пенсійного фонду для переоформлення своїх субсидій чи пільг.

Для подання заяви і необхідних документів існує кілька способів:

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" "Судний день" 8 серпня: що чекає на всіх нас і як до нього підготуватися, почніть зараз Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти
Показати ще
  • Зверніться до сервісних центрів Пенсійного фонду України.
  • Відвідайте уповноважених посадових осіб виконавчих органів сільської, селищної або міської ради ваших територіальних громад.
  • Скористайтеся послугами центрів надання адміністративних послуг, де вам допоможуть оформити всі необхідні документи.
  • Відправте заяву та супроводжуючі документи на адресу органу Фонду. Зверніть увагу на правильність заповнення документів і дотримання вимог щодо їх оформлення.
  • Відвідайте вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.
  • Скористайтеся мобільним застосунком "Пенсійний фонд".
  • Подайте заяву через державний портал "Дія".

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Ця вимога випливає з урядової постанови від 8 травня 2024 року № 521, яка регулює процедури нарахування та виплати допомог, пільг та субсидій у період дії воєнного стану, зокрема для осіб, які проживали на тимчасово окупованих територіях або територіях активних бойових дій.

Нагадаємо, 75 тисяч доларів від благодійників: хто з українців отримає фінансову допомогу

Вам буде цікаво дізнатися українцям суттєво збільшують субсидії: з чим це пов'язано