Українські біженці, які знаходяться у Польщі, відтепер можуть забезпечити себе житлом завдяки програмі "Крок Додому". Ця ініціатива, запроваджена Фондом Habitat for Humanity Poland, спрощує процес оренди житла та надає значну підтримку для тих, хто шукає притулок у чужій країні.

Програма "Крок Додому" є комплексом заходів підтримки для біженців, які мають проблеми з пошуком житла у Польщі. Учасники програми мають можливість отримати фінансову допомогу та експертну підтримку у процесі оренди житла. Для цього вони повинні активно займатися пошуком житла, спілкуватися з орендодавцями, підтримувати зв'язок з представниками Habitat for Humanity Poland, обрати найкращий варіант та підписати договір аренди.

Біженці, фото zakordon.24tv
Біженці, фото zakordon.24tv

Для того, щоб прийняти участь у програмі "Крок Додому", біженці з України повинні відповідати певним критеріям:

  • Документально підтвердити перетин кордону після 24 лютого 2022 року.
  • Законно перебувати на території Польщі в даний час (на момент подачі заявки).
  • Бути готовим орендувати житло не менше ніж на 12 місяців.
  • Мати дохід домогосподарства не вище 3000 — 4500 злотих (залежно від воєводства).
  • Належати до групи, яка особливо піддається ризику втрати житла.

Крім того, важливо розуміти наступне:

Популярні новини зараз
Українців обкладуть податком на розкіш: кого змусять витрусити гаманці Ні чим не погидують: в ухилянтів-боржників відбиратимуть останнє, в тому числі і особисті речі Кожен пенсіонер повинен визначитися: українців поставили перед вибором Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей
Показати ще
  • Програма діє на всій території Польщі.
  • Комунікація з учасником відбувається дистанційно: за допомогою email та/або телефону.
  • Підтримка Habitat Poland надається безоплатно, але учасники повинні будуть відшкодувати частину витрат, пов'язаних з орендою житла.

До того ж, підтримка буде надаватися лише за умови наявності необхідних документів для процесу верифікації. У разі, якщо заявник не відповідає вимогам програми, Фонд залишає за собою право відмовити йому в участі.

Нагадаємо, Доведеться затягнути пояси: зміни у призначенні виплат

Раніше ми повідомляли, що Українцям виплатять чималу компенсацію: гроші надходитимуть три місяці