В Україні скоро землі, які ніхто не зареєстрував як свої, будуть передані місцевим громадам. Ці землі називаються незареєстрованими паями. Такі зміни допоможуть громадам краще використовувати ці ділянки для своїх потреб.

Якщо до 1 січня 2025 року їхні законні власники або спадкоємці не зареєструють свої права на них, то вони буду вілучені. Заступник міністра аграрної політики, Денис Башлик, звернувся до людей з тим, що вони повинні швидко оформити документи на свою землю, якщо вони ще цього не зробили.

Земля / фото: Pinterest
Земля / фото: Pinterest

Він сказав, що людям, які ще не оновили свої папери на землю, треба терміново це зробити. Це допоможе краще управляти землею та зробить її використання більш корисним для розвитку громад і покращення їхньої економіки.

Земельні ділянки в Україні, які раніше не мали визначеного власника, тепер можуть бути використані для розвитку громадських, соціальних чи економічних проєктів. Це дозволяє краще використовувати ці території на користь громад.

Популярні новини зараз
Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Земля. Фото: Голос Країни.
Земля. Фото: Голос Країни.
Земля. Фото: Голос Країни.

Ціни на сільськогосподарські землі в Україні зросли. За перші три місяці 2024 року вони піднялися на 11,2% і тепер становлять 42 тисячі гривень за гектар. Вартість всіх земель збільшилася на 202,5 мільярди гривень. Це показує, що інвестори знову зацікавлені в українських землях, незважаючи на війну.

Нещодавно Нацбанк України зробив так, що аграрії можуть легше отримувати гроші на розвиток своїх ферм. Вони збільшили показник, який допомагає аграріям брати кредити, що добре для розвитку сільського господарства.

Нагадаємо, стосується багатьох селян: на ваші паї можна отримати допомогу

Вам буде цікаво дізнатися ухилянти від податків? Власники Fondy намагаються запобігти продажу компанії у грузинські руки