Україна минулого року започаткувала нову програму підтримки пенсіонерів, названу "меценатська пенсія". Вона дозволяє людям робити грошові внески, які йдуть прямо на користь конкретних пенсіонерів, або ж зробити анонімний благодійний внесок.

Такі внески допомагають пенсіонерам додатково до їхніх звичайних пенсійних виплат. Меценатська пенсія дозволяє робити благодійні внески на користь пенсіонерів в Україні. Можна внести гроші як для конкретного пенсіонера, так і анонімно.

Пенсыонер, скриншот youtube Перший Кабельний
Пенсыонер, скриншот youtube Перший Кабельний

Якщо внесок іде конкретному пенсіонеру, його ім'я зазначається в платіжних документах, і такий внесок напряму допомагає цій особі. З цих коштів 70% отримує пенсіонер, а решта витрачається на адміністрування фонду.

Згідно з процедурою, благодійний внесок має бути включений до виплатних документів протягом одного місяця з моменту його отримання, щоб гарантувати, що пенсіонер отримає ці кошти у встановлені терміни. Фінансування цих коштів здійснюється у відповідності до зазначених дат виплати пенсії.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

пенсіонери, фото: Уніан
пенсіонери, фото: Уніан

Ця ініціатива відкриває додаткові можливості для підтримки літніх людей, дозволяючи індивідуальним меценатам та організаціям вносити вклад у добробут пенсіонерів, забезпечуючи їм додаткові фінансові ресурси для покращення їх життєвих умов.

Нагадаємо, військові пенсії в Україні: чому індексація не для всіх однакова

Вам буде цікаво дізнатися у пенсіонерів погрожують відібрати виплати: треба обов'язково це зробити