Чоловік, який раніше служив у ЗСУ, у 2015 році подав заяву на закриття всіх своїх рахунків у ПриватБанку та отримав від банку підтвердження про відсутність заборгованості.

Однак у 2018 році йому належала щорічна грошова допомога від держави через її статус ветерана війни, яка мала бути перерахована на його рахунок у ПриватБанку.

Оскільки на той час він не мав активних платіжних карток, банк перерахував ці кошти на технологічний рахунок.

Гроші / фото: tr.tax.gov.ua
Гроші / фото: tr.tax.gov.ua

У 2019 році чоловік знову отримав лист від ПриватБанку, згідно з яким він все ще був клієнтом банку і мав відкриті рахунки, хоча він стверджував, що не відкривав нових рахунків і не користувався попередніми з 2015 року.

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше
Показати ще

Внаслідок цього чоловік звернувся до суду, вимагаючи повернення йому належних коштів, перерахованих на технологічний рахунок банку.

банкомат, гроші
банкомат, гроші

Печерський районний суд Києва розглядав цю справу, зазначену у рішенні від 10 квітня 2024 року. Суд вирішив, що ПриватБанк має повернути чоловікові не лише гроші, які йому належали (1 265 гривень), а й компенсувати інфляційні втрати у сумі 101 гривню, пеню за затримку виплат – 652 гривні.

Також 3% річних від суми заборгованості, що становить 53 гривні. Загалом банк має виплатити чоловікові 2074 гривні. Суд визнав, що банк неправомірно утримував кошти чоловіка.

Також наш портал інформував, попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухильниками у новому законі про мобілізацію

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що з лікуванням контузії – біда: з медициною у ЗСУ є проблеми і ось чому

Вам буде цікаво дізнатися через це пройдуть усі чоловіки: українцям підготували нове правило