У травні в Україні зростуть ціни на деякі овочі та фрукти. Інна Сало, експерт з ціноутворення, розповіла на "24-каналі", що на ринках і в магазинах почнуть з'являтися перші партії тепличних овочів, таких як помідори, огірки, буряки та часник.

Ці продукти, які вирощують у теплицях, зазвичай коштують дорожче, ніж ті, що вирощують на відкритому грунті. Тепличні овочі коштують більше через те, що їх вирощування вимагає додаткових витрат.

Дівчина, яка обирає яблука
Дівчина, яка обирає яблука

Це включає опалення теплиць, освітлення та інші технологічні заходи, які потрібні для того, щоб вирощувати овочі, коли на вулиці ще не сезон.

Також очікується підвищення цін на деякі фрукти. Наприклад, яблука мають подорожчати до 27 гривень за кілограм, а виноград до 28,5 гривні. Ціни можуть зрости через сезонні зміни в виробництві фруктів та вплив цін на імпорт.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Лимони, банани та виноград
Лимони, банани та виноград

Імпортовані фрукти також будуть коштувати дорожче, що позначиться на гаманцях покупців. Наприклад, ціни на апельсини підвищаться до 75 гривень за кілограм, лимони здорожчають до 57 гривень, банани будуть коштувати 70 гривень, а мандарини досягнуть 77 гривень.

Це може бути через світові ринкові тенденції, вартість доставки та зміни в курсах валют. Ці зміни у цінах важливо врахувати для тих, хто планує свій бюджет або закуповує товари для продажу. Розуміння цих тенденцій допоможе планувати витрати і вибирати найвигідніші варіанти для покупок.

Нагадаємо, біжіть до магазину, поки не пізно! Ціни на деякі продукти в Україні активно падають

Вам буде цікаво дізнатися вчимося готувати борщ без цибулі: в Україні стрімко дорожчає найпопулярніший овоч