Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до отримання соціальних виплат від держави, є дуже важливою інформацією. Справа в тому, що Мінсоцполітики України опублікувало роз'яснення щодо виплат пенсіонерами, які мають статус ВПО.

У відомстві пояснили, що гроші нараховуються і ще не пізно їх отримати тим, хто не підтвердив свої дані.

Оформлення документів, фото: ПФУ
Оформлення документів, фото: ПФУ

У Мінсоцполітики нагадали, що пенсіонери, які набули статусу ВПО до початку повномасштабної війни, мали підтвердити свої дані в Пенсійному фонді України в період з 1 липня 2023-го по 31 березня поточного року.

"Це необхідно для того, щоб перевірити, чи справді кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені", – сказано у повідомленні на урядовому сайті.

Популярні новини зараз
Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Тим, хто цього не зробив, виплати продовжують нараховувати, але не переводять на банківську картку до ідентифікації особи.

Оформлення документів, фото: ПФУ
Оформлення документів, фото: ПФУ

У відомстві заявили, що незважаючи на те, що зазначений термін для підтвердження особи завершився, пенсіонери-ВПО все ще можуть це зробити. Для цього їм необхідно надати дані до ПФУ через інтернет за допомогою "Дія.Підпис". Також це можна зробити за допомогою особистого візиту до відділення Пенсійного фонду України чи Ощадбанку.

"Після проходження ідентифікації виплату пенсії буде продовжено", – зазначають у міністерстві.

Допомога ВПО, фото: Facebook
Допомога ВПО, фото: Facebook

Більше того, громадянам, які підтвердять особу, будуть переведені гроші за всі місяці, що вони не отримували цієї допомоги. У відомстві зазначили, що гроші держава продовжує нараховувати та переведе їх, як тільки встановить особу отримувача.

Пенсіонери-ВПО, які проживають за кордоном, можуть звернутися до українських консульств країни перебування.

Нагадаємо, потрібно кілька хвилин: як швидко перевірити платежі та податки.

Раніше повідомлялося, що важко, але цілком реально: як пенсіонеру збільшити свої виплати більш ніж на 50%.

Також, систему не обдуриш: за які "провини" можуть відібрати субсидію.