Німеччина розпочала нову грантову програму для українського бізнесу, яка надає можливість отримати до 1 млн євро на реалізацію проєктів. Про це повідомляє Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Запрошуємо підприємства, які мають намір реалізувати проєкти з екомодернізації власного виробництва. Також враховуємо проєкти, що були розпочаті раніше, але припинені з об'єктивних причин, а також в разі відсутності фінансових можливостей для завершення їх власними коштами», - зазначається у заяві Міндовкілля.

Гроші
Гроші

Грантова підтримка передбачає співфінансування декількох проєктів з впровадження найкращих доступних технологій та методів управління. Кожен проєкт може отримати до 1 млн євро. Прийом заявок на конкурсну програму вже розпочато та триватиме до 30 червня.

Умовою участі є відповідність проєкту вимогам Європейської Директиви 2010/75/ЄС, а також розташування підприємства та його потужностей на території України, за виключенням тимчасово окупованих територій та зон активних бойових дій.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Додатковою умовою є відсутність будь-якої співпраці з країнами-агресорами або компаніями, що діють на їхній території, а також відсутність будь-яких зв'язків з компаніями з санкційних списків ЄС, США чи України.

Грантова програма має на меті стимулювання українського бізнесу до впровадження екомодернізації перед остаточним запуском реформ в Україні. Крім того, успішне втілення цих «пілотних» проєктів стане свідченням готовності бізнесу до переходу на європейські стандарти навіть в умовах воєнного конфлікту.

Нагадаємо, Українцям виплатять 3028 гривень: як отримати

Раніше ми повідомляли: Індексація зарплат в Україні: коли чекати і на скільки перерахують виплати в 2024 році