В Україні в травні автоматично продовжать виплату субсидій на неопалювальний сезон, проте, пощастить не всім. Українцям пояснили, кому доведеться "поборотися" і що потрібно буде зробити деяким громадянам, щоб отримати субсидію після закінчення опалювального сезону.

Про це розповідають у прес-службі Мінсоцполітики України.

"Для більшості отримувачів вона буде призначена автоматично (якщо не змінилися дані про майнове становище та/або склад домогосподарств). Тобто, якщо ви вже є отримувачем житлової субсидії, додатково звертатися нікуди не потрібно і жодних додаткових звернень робити також не потрібно", - заявили в Міністерстві.

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Однак, пощастить не всім, адже субсидію призначать деяким лише тоді, коли вони звернуться із заявою і декларацією про свої доходи та витрати. Це потрібно зробити, якщо ви знімаєте квартиру, де платите за комунальні послуги, якщо є людина, яка вважається переселенцем або якщо в квартирі живе більше, ніж зареєстровано.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube
Оформлення субсидії. Фото: скрін youtube

Також це варто зробити, якщо квартира претендує на отримання субсидії на покупку зрідженого газу, жорсткого та рідкого пічного побутового палива. До того ж, потрібно звернутися і тим, хто під час опалювального періоду мав субсидію у розмірі 0,00 гривень.

Нагадаємо, кому і за яких умов можуть призначити субсидію, якщо є борг.

Як повідомляли раніше, як можна отримати субсидію, якщо не стало її одержувача.

Як писав "Знай" раніше, що потрібно зробити, щоб залишитися із субсидією.