Мобільний оператор Lifecell нещодавно надав своїм клієнтам нову послугу, яка розширить можливість використання мобільного номера. Ця послуга дозволить абонентам мати два різні номери телефону, використовуючи лише одну SIM-картку.

Така функція особливо корисна тим, хто хоче розділити особисте та професійне спілкування або забезпечити додаткову конфіденційність при онлайн-активностях.

"Не пропустіть цей критичний момент: Ваш Lifecell номер може зникнути за лічені дні
телефон/лайфселл фото з інтернету

Особливістю нової послуги є те, що другий номер є повністю функціональним і може використовуватися для різних цілей, зокрема, для реєстрації на різних платформах соціальних мереж та онлайн-маркетплейсах без необхідності розкривати свій основний номер.

Це допоможе уникнути небажаних дзвінків або спаму на основний номер.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Послугу "Другий номер" пропонують за ціною 85 гривень на чотири тижні. Якщо на рахунку абонента недостатньо коштів для покриття повної вартості послуги на весь період, то оплата буде здійснюватися пропорційно до залишку на рахунку.

Підключити послугу можна за допомогою короткого номера *878#, після чого абонент отримає SMS зі своїм новим номером.

А ми нагадаємо, перші 84 дні безкоштовно, потім – 25 гривень: Lifecell запровадив нову послугу дешево

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, "Київстар" попередив українців про небезпеку: що потрібно знати

Вам буде цікаво дізнатися про зміни в тарифах: мобільний оператор Lifecell здійснив важливе оголошення