Житлові субсидії в Україні надаються для допомоги українцям у покритті витрат на комунальні послуги, особливо коли їх доходів не вистачає на оплату цих послуг. Для отримання такої допомоги є певні умови, які необхідно виконати.

Однією з ключових умов для людей, які працюють, зокрема тих, хто працює не повний робочий день (на пів ставки), є сплата єдиного внеску на державне соціальне страхування.

Одержувачі субсидій. Фото: скрін youtube
Одержувачі субсидій. Фото: скрін youtube

Пенсійний фонд України зазначає, що цей внесок має бути сплачений не менше ніж у розмірі мінімального внеску протягом 3 місяців, які будуть враховуватися при оцінці доходів особи для призначення субсидії.

Це означає, що якщо ви працюєте неповний робочий день і прагнете отримати допомогу у вигляді субсидії, вам необхідно звернути увагу на те, щоб ваші внески були регулярними та достатніми.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Три місяці, за які враховуватимуться ваші доходи, залежать від конкретного періоду, що визначається правилами призначення субсидій.

Також варто зазначити, що існує ряд інших критеріїв, які впливають на право на отримання субсидії, включаючи розмір доходу, наявність іншого майна та склад сім'ї. Всі ці аспекти враховуються при розгляді вашої заявки на субсидію.

Якщо виникають питання чи потрібна допомога з оформленням субсидії, звертайтеся до місцевих органів соціального захисту населення або безпосередньо до Пенсійного фонду, де вам зможуть надати додаткову інформацію та підтримку.

Нагадаємо, ПФУ завершив фінансування пенсій, субсидій та пільг: до чого готуватися у травні

Вам буде цікаво дізнатися терміни, умови, винятки: повний огляд субсидій на літній період