З приходом міжопалювального періоду варто задуматися про безпеку та надійність вашої газової системи. Це чудовий час для того, щоб провести перевірку та підготовку до зими.

Ось кілька порад, які допоможуть вам уникнути неприємних ситуацій та забезпечити комфорт у вашому домі.

1. Перше, що варто зробити – це перевірити стан газових труб та переконатися, що немає витоків газу. Зверніться до найближчого Центру обслуговування клієнтів для замовлення технічного обслуговування.

Газова труба / фото: Freepik
Газова труба / фото: Freepik

Експерти вашої філії "Газмережі" проведуть детальну перевірку і, за потреби, усунуть можливі ризики.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

2. Регулярна перевірка обладнання – запорука його тривалої та безаварійної роботи. Дотримуйтесь рекомендацій у паспорті обладнання та замовляйте технічний огляд у сертифікованих фахівців. Це допоможе виявити потенційні проблеми та запобігти їх розвитку.

3. Димовентиляційні канали відіграють ключову роль у забезпеченні нормальної циркуляції повітря у вашому будинку. Вони вимагають регулярної перевірки та обслуговування, яке може провести лише професіонал.

Газова труба на кухні / фото: Pinterest
Газова труба на кухні / фото: Pinterest

Переконайтеся, що ця робота була виконана, щоб уникнути проблем із вентиляцією та забезпечити безпечне видалення продуктів згоряння.

4. І останнє, але не менш важливе: завжди дотримуйтесь правил безпеки під час роботи з газом.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете спокійно чекати на прихід зими, знаючи, що ваш будинок обладнаний і підготовлений до холодних днів.