Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які під час походу в магазин чи на ринок уважно стежать за змінами цінників на головні продукти харчування, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що ближче до кінця квітня великі українські мережі супермаркетів відновили ціни на товари з бакалії.

Йдеться саме про цукор, борошно і навіть таку спецію як сіль. Про це стало відомо завдяки оперативній інформації від фахівців економічного порталу Minfin.

Бакалія, скріншот: YouTube
Бакалія, скріншот: YouTube

Вартість цукру

Згідно з останніми даними, середня ціна на цукор становить 29,10 грн/кг. У березні ціна була нижчою – 28,85 грн./кг у середньому. На даний момент максимальна ціна на цукор досягає 32,70 грн./кг у торговельній мережі "Мегамаркет". Мінімальна ціна – 27,90 грн./кг (Auchan у квітні).

Ціни на цукор, скріншот: Minfin
Ціни на цукор, скріншот: Minfin

Популярні новини зараз
Львів'яни другий тиждень отримують воду на 2 години на день: обленерго безсило Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Вартість солі

Сіль морська харчова у супермаркетах України за місяць подорожчала на 8,84%. У березні середня ціна становила 32,87 грн/кг, а у квітні - 35,75 грн/кг. Найбільша ціна була зафіксована у "Мегамаркеті" (37,60 грн/кг), а найменша - в Auchan (33,90 грн/кг).

Ціни на сіль, скріншот: Minfin
Ціни на сіль, скріншот: Minfin

Вартість борошна

Ціна на борошно у квітні порівняно з березнем змінилася. У березні середня ціна за 1 кг становила 22,51 грн., а у квітні – 23,23 грн. За 2 кг минулого місяця потрібно було віддати 41,26 грн., а у квітні позиція стала дешевшою – 40,15 грн. Найбільша ціна на 23 квітня зафіксована у Novus (23,35 грн./кг за 1 кг та 45,30 грн./кг за 2 кг), а найменша – у "Мегамаркеті" (23,10 грн./кг за 1 кг. та 45,30 грн./кг за 2 кг).

Ціни на борошно, скріншот: Minfin
Ціни на борошно, скріншот: Minfin

Нагадаємо, новий ціновий поріг: скільки заплатимо за картоплю, цибулю та моркву.

Раніше повідомлялося, що сир і сметана в Україні оновили свої ціни: скільки сьогодні потрібно віддати за них.

Також, за кіло беруть лише 30 грн: в Україні супермаркети оновили ціни на лимони, банани та яблука.