У Полтаві місцеве комунальне підприємство, а саме Полтавське КАТП-1628 проводить тендер на покос трави. Заявлена ​​вартість послуги сягає 10 мільйонів гривень. За такого розкладу, якщо враховувати площу, виходить близько 1,73 гривні за квадратний метр трави.

Тендер був розміщений на Prozorro. Не знаємо, як вам, але на перший погляд здається дорого. А тепер глянемо на інші міста.

Тендер на покос трави / фото: скріншот Prozorro
Тендер на покос трави / фото: скріншот Prozorro

У Прилуках косовиця обходиться в 0,15 гривень за метр при використанні трактора та 0,39 гривень за допомогою мотокоси. У Сумах калькулятор показує 1,37 гривень за метр косою та 0,99 гривень моторною косаркою. А в Ізюмі взагалі 1,49 гривні за механізований косовець і 0,04 гривень за трактор.

Тож можна подумати, що наші комунальники із Полтави пішли на деяку націнку.

Популярні новини зараз
Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи Бандитський Львів: хто такий Богдан Копитко, авто якого підірвали і розстріляли невідомі ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло
Показати ще

Стрижка газону / фото: Pixabay
Стрижка газону / фото: Pixabay

З огляду на таку різницю у цінах виникає питання про доцільність витрачання бюджетних коштів. До того ж технічне завдання передбачає можливе зменшення обсягу робіт, але при цьому повна оплата зберігається.

Це означає, що підрядник, що виграв тендер, може не викосити всю територію, але отримати за це повну суму.

Загалом, сподіваємося, що торги та проведення робіт будуть перевірені, адже в умовах війни гроші мають витрачатися якомога ефективніше та чесніше.

Нагадаємо, До МДА активно намагається оновити свій автопарк за 10 млн грн.: обирає між бюджетом та стилем

Раніше ми писали, приходьте , дивіться, йдіть у борги: ВДНГ вирішив прорекламувати себе майже на 3 млн. гривень