В Україні неочікувано впали ціни на такі популярні молочні продукти, як сир і сметана, які багато хто любить поєднувати в одну страву. Варто знати, скільки сьогодні коштують ці продукти на полицях різних супермаркетів країни.

Нові ціни оприлюднили на сайті Мінфіну.

Скільки сьогодні коштує сир в Україні

Сьогодні за 300 грамів кисломолочного сиру "Простонаше" 9% жирності, в середньому, потрібно віддати 73,21 гривень, що на 5,02 гривень дешевше, ніж це було у березні цього року. В Novus за цю вагу такого сиру просять 74,99 гривень, в Metro - 78,33 гривень, а ось у Megamarket він найдешевший - всього 65,80 гривень за 300 грамів.

Ціни на сир кисломолочний "Простонаше" 9% в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на сир кисломолочний "Простонаше" 9% в Україні. Фото: Мінфін

Скільки сьогодні коштує сметана в Україні

Сметана "Президент" 15%

За таку сметану сьогодні потрібно віддати, в середньому, 44,11 гривень за 350 грамів, хоча у березні вона коштувала 40,77 гривень. У Metro ця сметана коштує 42,22 гривні, а у Novus її вартість становить вже 45,99 гривень.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом Залишилися тижні: в Україні пенсіонерам збільшать виплати поза графіком індексації Не знайдуть цього в машині – отримаєте штраф: що можуть перевірити копи Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей
Показати ще

Сметана "Простонаше" 20%

Сьогодні 340 грамів такої сметани коштує, в середньому, 50,01 гривень, хоча у березні за неї потрібно було віддати 51,91 гривню. На полицях Metro її можна придбати за 52,52 гривні, а ось у Megamarket її вартість становить 47,50 гривень.

Ціни на сметану в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на сметану в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, в Україні різко дорожчають такі популярні овочі, як капуста, буряк і картопля.

Як повідомляли раніше, в Україні оновили ціни на популярні консерви.

Як писав "Знай" раніше, скільки сьогодні в Україні коштує вершкове масло, йогурт і твердий сир.