Компенсацію за пошкоджене житло виплатили 60% заявників. Ще 20% українців отримали відмову, повідомляє голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

Через що можуть відмовити у компенсації за житло?

Якщо житло насправді не пошкоджене, а зруйноване, таку заявку розглядатимуть у категорії відшкодування за вщент знищені житлові об’єкти.

Іноді заявник подає недостовірну інформацію про ступінь пошкодження житла. Також у компенсації відмовлять, якщо заява стосується місця загального користування - наприклад, спільного простору в багатоповерхівках.

Якщо заявник сам відмовився від компенсації, адже очікує запуску наступних етапів програми, компенсацію теж не призначить. Ще одна причина – житло вже відновили донори, або самі господарі.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Якщо нерухомість не зареєстрована у державному реєстрі речових прав, компенсації теж можна не очікувати. Необхідно якнайшвидше знайти нотаріуса і подати ці дані до реєстра. Інформація буде зберігатися в реєстрі навіть якщо ви втратите документи на житло.

Про компенсацію не може бути і мови, якщо заявник має судимість за злочин проти основ національної безпеки України.

В уряді анонсують, що у майбутньому заяви, подані пізніше одного року з моменту закінчення воєнного стану, розглядатися теж не будуть.

Компенсація за житло. Фото з інтернету

Раніше ми повідомляли Чи готові українці воювати: опитування показало сумну статистику

Нагадаємо: В Україні готується революція у житловій сфері

Також вас може зацікавити Чи готові українці воювати: опитування показало сумну статистику