Пільгові тарифи на газ для населення України залишаються актуальними, і навіть деякі громадяни можуть розраховувати на ще більш вигідні умови.

Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук поділився інформацією, що державний газовий монополіст "Нафтогаз" продовжить постачати газ підприємствам теплової комунальної енергетики за ціною 7,42 грн за кубометр до кінця літа 2024 року.

Газова труба / фото: Freepik
Газова труба / фото: Freepik

Ця пільгова ціна надається підприємствам ТКЕ, які використовують газ для виробництва тепла та гарячої води для домашнього вжитку. Для них такий тариф стимулює економне використання ресурсу та допомагає знизити теплові витрати громадян.

Проте варто зазначити, що такий привілей поширюється лише на обсяги, що йдуть на обслуговування населення, тоді як інші категорії споживачів, такі як бюджетні установи, продовжують платити більше.

Популярні новини зараз
Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Тисячі працівників підуть у простій: українські підприємства вимагають знизити імпорт електроенергії
Показати ще

Тарифи на газ / фото: Pixabay
Тарифи на газ / фото: Pixabay

Для населення це означає, що літні рахунки за гарячу воду не зміняться та залишаться стабільними. Влітку витрати газу у ТКЕ знижуються через відсутність опалювального сезону, що робить пільговий тариф менш болючим для Нафтогазу.

Тим не менш, майбутнє залишається незрозумілим. Враховуючи військові дії та загрозу підземним сховищам газу, можливі проблеми із його запасами. Це може вплинути на довгострокову стабільність тарифів на газ у країні.

Таким чином, незважаючи на поточні пільги, важливо стежити за ситуацією та бути готовим до можливих змін у майбутньому.

Нагадаємо, нові тарифи на воду та каналізацію: за кожен кубометр – 86 гривень

Раніше ми писали про те, що тарифи на тепло та гарячу воду можуть злетіти вдвічі: чи варто готуватися до гіршого.