2 квітня уряд підтримав ініціативу Фонду державного майна України (ФДМУ) щодо внесення змін до процедури оренди державної нерухомості для організацій, які надають соціальні послуги.

Тепер для таких організацій стало простіше орендувати приміщення для заходів, таких як допомога внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Завдяки змінам у процедурі оренди державної нерухомості їм не доведеться проводити нескінченні торги.

Соціальна допомога, скріншот: YouTube
Соціальна допомога, скріншот: YouTube

Замість проведення аукціону їм достатньо надати заяву та копію документа про статус соціального підприємства.

Популярні новини зараз
Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників "Газмережі" просять встигнути до 20 травня: що потрібно зробити всім побутовим споживачам В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо
Показати ще

Постанова передбачає:

  • мінімальний перелік документів, який необхідно надавати орендодавцю для оренди державного або комунального майна без проведення аукціону. Тепер буде потрібна лише заява та копія документа, що підтверджує статус заявника як надання соціальних послуг;
  • встановлення єдиної пільгової орендної ставки всім постачальників соціальних послуг у вигляді 1% на рік від ринкової вартості об'єкта аренды.

"Завдяки ухвалі оренда нерухомості у держави, для постачальників соцпослуг, стане простіше і швидше - саме це було початковою метою створення документа", – сказав голова Фонду Віталій Коваль.