Іноді буває так, що після подання заяви до відділу ГРАГС ( Державний реєстр актів цивільного стану) одна з наречених змінює своє рішення про шлюб. Але які можуть бути наслідки для молодят, хто відмовився від цієї ідеї?

Відповідно до Сімейного Кодексу України, особа, яка відмовиться від шлюбу, зобов'язана відшкодувати іншій стороні витрати, які вона зазнала у зв'язку з підготовкою до реєстрації шлюбу та весілля.

Весілля, скріншот: YouTube
Весілля, скріншот: YouTube

Про це розповів адвокат Сімутін у своєму Telegram-каналі.

Важливо пам'ятати, що підлягають відшкодуванню лише реально витрачені грошові суми. Це можуть бути, наприклад, гроші, сплачені за весільну сукню, послуги фотографа чи відеографа.

Популярні новини зараз
"Ми повинні побачити його за ґратами": українці лютують через напад Тищенка з охоронцями на ветерана ЗСУ Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят
Показати ще

У разі відмови добровільно компенсувати ці витрати стороні, у якої вони виникли, є право звернутися до суду.

Весілля, фото Знай.uа
Весілля, фото Знай.uа

У позовній заяві обов'язково мають бути надані всі чеки, квитанції, договори та інші документи, що підтверджують витрачені суми.

Однак є винятки: якщо одна з наречених скасувала весілля через приховану партнером важливу інформацію (наприклад, про наявність дитини, хворобу, судимість тощо) або через протиправну чи аморальну поведінку, то в цьому випадку компенсація весільних витрат не передбачено.

Також наш портал інформував, зірка "Все буде добре" Надія Матвєєва зізналася, як вона регулярно п'є: "Щоб підтримати"

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що спільне вживання "зігрівальних" напоїв - зміцнює шлюб: вчені порадували дослідженням

Варто нагадати, відрізав голову і відвіз у ліс: у Харкові ревнивий "психолог" жорстоко розправився з колишньою дружиною