Клієнти мобільного оператора Київстар скаржаться, що обіцяного безлімітного інтернету, що його пропонує мобільний оператор, вистачає ненадовго.

Українець написав негативний відгук під повідомленням на сторінці мобільного оператора Facebook.

Київстар. Фото: Youtube
Київстар. Фото: Youtube

Українець опублікував SMS-повідомлення від мобільного оператора, де зазначалося, що після використання 40 ГБ трафіку швидкість з'єднання в пакеті послуг із безлімітним інтернетом буде знижено.

"Київстар не обмежує використання інтернету в кількості мегабайтів, він безліміт. Але в тарифах є різний обсяг трафіку на максимальній швидкості. Ця умова діє для того, щоб не допустити навантаження мережі безліч користувачів з безлімітним інтернетом", - пояснив представник оператора.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Скриншот Київстар
Скриншот Київстар

У Київстар наголосили, що розуміють, що деякі клієнти для роботи чи освіти мають лише мобільний інтернет, тому пропонують їм підключити тарифи з великим лімітом швидкості, щоб не відчувати незручностей та обмежень.

Скриншот повідомлення
Скриншот повідомлення

З повним переліком тарифів можна ознайомитись на сайті Київстар.

Нагадаємо, що плати за те, що не потрібно: абоненти "Київстар" шоковані новими тарифами.

Раніше ми повідомляли, що абоненти збунтувалися проти "Київстару" : не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються.

Також стало відомо, що у "Київстарі" пояснили списання грошей за ненадані послуги. Мобільний оператор відповів абонентці, яка на рівному місці втратила 50 гривень.