В Україні розмір пенсії залежить від страхового стажу та заробітної плати, але громадяни мають можливість самостійно збільшити свої виплати.

У Пенсійному фонді розповіли, як це зробити.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Українці можуть збільшити розмір майбутньої пенсії, сплачуючи добровільні внески. Наприклад, якщо зараз внести 100 гривень, на момент оформлення та отримання пенсії, сума зросте майже до 455 гривень, як повідомили у пресслужбі ПФУ у відповідь на запитання українця.

Людина розповіла, що працює офіційно, а зарплату отримує у мінімальному розмірі – 6700 гривень. Також він має додатковий дохід та цікавиться, чи може зробити добровільні внески, щоб збільшити майбутню пенсію. Йому відповіли так – він має на це право.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

Також у відомстві зазначили, що для добровільного внеску слід укласти договір Пенсійним фондом України в електронній формі. Охочі самі вирішуватимуть, у якому розмірі і коли він сплачуватиме внески.

"Фактично кожні 100 гривень добровільно сплаченого внеску збільшують місячну зарплату, яка буде врахована для призначення пенсії майже на 455 гривень", - заявили у ПФУ.

Відповідь ПФУ про збільшення пенсії
Відповідь ПФУ про збільшення пенсії

Нагадаємо, що від 4 до 24% окладу: яких працівників в Україні заохочують до таких пільг.

Раніше ми повідомляли, що сподівалися та чекали, а нічого не отримають: пенсіонерів розчарували квітневим перерахунком.

Також ми повідомляли, що у трудову більше не дивляться? Хто в Україні може одержувати пенсію без стажу.