Повномасштабна війна загнала багатьох українців у вкрай складне матеріальне становище. Такі громадяни можуть отримати допомогу, зокрема на оплату комуналки. Про це йдеться на офіційному сайті міста Одеса.

Малозабезпечених українців підтримують як за допомогою державних програм, так і місцевих, які фінансуються за рахунок міських бюджетів.

Комуналка. Фото: скрін youtube
Комуналка. Фото: скрін youtube

Так, в Одесі працює Комісія з визначення осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги та перебувають у складних життєвих обставинах. Таким мешканцям надається адресна матеріальна допомога на оплату комунальних послуг.

На останньому засіданні було прийнято рішення виділити 851 030 гривень адресної муніципальної допомоги для 90 громадян для погашення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Популярні новини зараз
Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Рішення про надання допомоги приймається виходячи з особистого звернення людини. Виплата громадянам фінансується за рахунок міської цільової програми на 2024-2026 роки.

Варто нагадати, що малозабезпечені українці також можуть оформити державну допомогу на оплату комуналки – житлову субсидію.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що половину сплатить держава: сім'ї з дітьми отримають щедру знижку на комуналку.

Також наш портал інформував, ці документи розглянуті не будуть: у ПФУ попередили українців про субсидії, не припустіться помилки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, відкладаємо кожну гривню та мий посуд правильно: як доводиться економити пенсіонерам, щоб вижити.